Stolní hra plná angličtiny

2. únor 2009 | 11.51 |
› 

red dogAngličtina může děti bavit, jak se píše na stránkách www.anglictina-hry.cz. Jejich autorka právě uvádí do prodeje novou hru pro děti, které se učí anglicky.

Dovolte mi ze stránek citovat:

Hry jsou určeny pro rodiče a učitele MŠ/ZŠ učící děti anglicky.

Nejpřirozenějším způsobem, jak přiblížit dítěti druhý jazyk, je hra. Výuka angličtiny pomocí hry není klasická výuka zakládající se na biflování slovíček, dítě se učí přirozenou cestou. Je to způsob, který například podporuje metoda Wattsenglish®, kdy si anglický jazyk osvojí všechny děti, protože se takto učí cizí jazyk podobně jako jazyk mateřský, tzn. jako přirozený způsob komunikace se svým okolím. Dítě, i když nemluví, vnímá význam slov (cca od 9 měsíců věku), tedy i cizích.

Stolní hry a puzzle v angličtině motivují rodiče a učitele mluvit během hry s dětmi anglicky: Let´s open the box. Where is the dice? Who´s turn is now? etc. Hrací kartičky jsou popsány anglicky, a tak je vše snazší.

Jestli se vaše dítko prokousává angličtinou, zkuste to s touhle hrou. Třeba to půjde snáz. Celou nabídku najdete na www.anglictina-hry.cz.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.9 (20x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Stolní hra plná angličtiny lenka h. 20. 02. 2009 - 20:28
RE: Stolní hra plná angličtiny petr* 24. 02. 2013 - 21:44